Als ik 40 word, en dat duurt nog hartstikke lang ;), dan vraag ik ook een weekend naar het boshuis. Afgelopen weekend verbleven we in Boshuis Friesche Duin, dit was mijn cadeau voor Wopke zijn 40-ste verjaardag. Eerder gingen we al eens naar Boshuis Nij Hildenberg, maar nu gingen we naar het nieuwe Boshuis Friesche Duin. En zoals vakanties en weekendjes weg horen te zijn, het moet er mooier zijn dan thuis zodat je niet meer weg wilt. Precies zoals dit vakantiehuis.
(lees verder onder de foto’s)
Het boshuis Friesche duin
Het staat aan de rand van Appelscha in het bos. Een plek waarbij je zo de mooiste fiets en wandelroutes pakt en zomers loopt naar het Bosbad. Wij deden dit weekend niet heel veel, maar hebben wel even een frisse neus gehaald bij de Kale Duinen (natuurgebied). Als je de foto’s ziet, snap je waar de naam vandaan komt. Naast steeds een blok hout op het vuur gooien deden we veel spelletjes, maakten we een regelmatig een borrelplank en gingen op zoek naar eekhoorntjes. Echt waar, we hebben zelfs een paar gezien! Het was fijn om het weekend even helemaal niks te hoeven.
Zondag hebben we nog een bezoek gebracht aan het gevangenismuseum in Veenhuizen. Dat is trouwens ook een aanrader.
Heb je mijn andere uittips ook al eens gelezen?
60 zelfmakers en recepten
In mijn boek Smûk laat ik zien dat iedereen kan knutselen, bakken en handwerken. Dat je met eenvoudige instructies (en spullen die je vaak al in huis hebt) indrukwekkende dingen maakt. Én dat je zo je eigen geluk creëert. Want Smûk, dat is het mooie zien in de kleine dingen.
€ 17,95 en gratis verzending!
Smûk is beoordeeld met 5 sterren via Bol.com
2 Comments
Alet
31 januari 2018 at 08:55Dat ziet er geweldig uit! Mooi om kado te doen.
Verie
2 februari 2018 at 19:51Wat een mooi vakantie-stekkie en je boek (inkijk-exemplaar) is te mooi!
Lieve-Groetjes,
Verie